SSL CertificatesУвімкніть HTTPS для свого сайту вже сьогодні!

Швидкі і прийнятні сертификати SSL із перевіркою домену

 

Основною причиною використання SSL є збереження конфіденційної інформації, що надсилається через Інтернет у зашифрованому вигляді, щоб її міг зрозуміти лише певний одержувач. Це важливо, оскільки інформація, яку ви надсилаєте в Інтернеті, передається від комп’ютера до комп’ютера на сервер призначення. Будь-який комп’ютер між Вами та сервером може бачити номери Вашої кредитної картки, імена користувачів і паролі, а також іншу конфіденційну інформацію, якщо вона не зашифрована сертифікатом SSL. Коли використовується сертифікат SSL, інформація передається у зашифрованому вигляді та стає нечитабельною для всіх, крім сервера, на який Ви надсилаєте цю інформацію. Це захищає Вас від хакерів і крадіжок особистих даних.

За замовчуванням Olvy встановлює БЕЗКОШТОВНІ сертифікати Let’s Encrypt SSL на всі сервери та веб-сайти. Термін дії сертифіката Let’s Encrypt SSL становить лише 90 днів, тому ми використовуємо автоматичне програмне забезпечення для оновлення цих сертифікатів SSL на серверах клієнтів. Але Вам може знадобитися встановити комерційний сертифікат SSL з таких причин:

  1. Ви хочете, щоб ваші відвідувачі були впевнені, що веб-сайт захищено за допомогою сертифіката SSL від відомого бренду з гарантією сертифіката SSL.
  2. Ви хочете додати на веб-сайт динамічне тавро SSL, щоб показати відвідувачам, що веб-сайт захищено за допомогою сертифіката SSL від відомого бренду з гарантією на сертифікат SSL.
  3. Ви хочете встановити SSL-сертифікат на тривалий період (від 1 року) замість SSL-сертифіката Let’s Encrypt на 90 днів, який потрібно оновлювати та перевстановлювати кілька разів на рік..

 

 

OlvyКерований SSL

Olvy триматиме процес встановлення та оновлення сертифіката SSL під повним контролем, тож Вам не доведеться виконувати жодних технічних кроків

 

 

 Comodo

Comodo PositiveSSL

Сертифікати Comodo SSL — це швидкий і економічно ефективний спосіб для онлайн-продавців захистити транзакції клієнтів за допомогою безпеки SSL. Сертифікати PositiveSSL дозволяють швидко створити безпечне бізнес-середовище в Інтернеті за бюджету ціну. Сертифікат PositiveSSL зазвичай видається менш ніж за 10 хвилин, оскільки для процесу перевірки потрібна лише проста перевірка домену.

€30.00 EUR – 1 рік

_

Comodo

Comodo PositiveSSL Wildcard

Сертифікати Wildcard SSL використовується для захисту основного домену та його субдоменів. Наприклад, єдиний сертифікат Wildcard SSL для *.sample.com захищає www.sample.com, mail.sample.com тощо. Comodo SSL Wildcard зазвичай видається менш ніж за 10 хвилин, оскільки для цього потрібна лише проста перевірка домену.

€140.00 EUR – 1 рік

_

GeoTrust

GeoTrust QuickSSL Premium

Цей популярний сертифікат дозволяє захистити одне повне доменне ім’я (www і без www) за допомогою 256-бітного шифрування. GeoTrust є одним із найвідоміших імен у галузі, тому Ваші клієнти миттєво відчують впевненість, знаючи, що Ваш сайт захищено таким преміальним брендом. Найкраще те, що QuickSSL Premium зазвичай видається менш ніж за 10 хвилин, оскільки для процесу перевірки потрібна лише проста перевірка домену. GeoTrust QuickSSL Premium є чудовим вибором для малого та середнього онлайн-бізнесу, якому потрібен більш преміальний бренд за бюджетною ціною.

€105.00 EUR – 1 рік

_

_


_

Потрібна допомога системного админістратора?

Наші фахівці готові допомогти Вам із завданням будь-якої складності

ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ

_