About Olvy

 

Olvy, заснована в 2021 році адептами послуг керованого хостингу, є приватною компанією з обмеженою відповідальністю, що розташована в Братиславі, Словаччина, в самому серці Європи. Ми об’єднали наш безцінний 20-річний досвід, щоб розробити інноваційний та надійний, швидкий та доступний керований хмарний хостинг для кожного сайту. Від невеликого блогу до інтернет-магазину – ми дбаємо про ваш сайт 24/7

 

Ключові особливості

 

Cloud

Хмарний керований хостинг із масштабованими тарифами, гарантованими CPU, оперативною пам’яттю, диском і мережевими ресурсами. Усі хмарні сервери працюють на базі операційних систем Linux: Debian, Ubuntu, Rocky Linux

Керований 24/7

Наша команда керуватиме та підтримуватиме ваш сервер 24/7/365. Ми подбаємо про резервне копіювання, регулярні оновлення безпеки ОС, конфігурацію сервера, проактивний моніторинг, виявлення та усунення хакерських атак

Глобальний

Керовані Хмарні сервери Olvy доступні для створення в Північній Америці та Європі, у 3х країнах: США, Німеччині, Фінляндії. Локаціі Дата-центрів: Портленд – США, Вашингтон - США, Нюрнберг – Німеччина, Фалькенштайн – Німеччина, Гельсінкі - Фінляндія

Ecommerce

Ми глибоко розуміємо хостинг для інтернет-магазинів, тому що наші досвідчені спеціалісти понад 20 років удосконалюють галузь хостингу електронної комерції. WooCommerce, osCommerce, PrestaShop, Magento, OpenCart та Drupal, Joomla, TYPO3 з розширеннями інтерент-магазину  - ми надаємо неперевершені послуги керованого хостингу для всіх платформ

 

 

Платформа керованого хмарного хостингу Olvy

Базовано на Hetzner Online

Доступний глобально

Дата-центри Hetzner Online розташовані в Північній Америці та Європі. В Сполучених Штатах Америки, Німеччині, Фінляндії.

Широкий асортимент

Широкий вибір тарифів віртуальних машин, які відповідають будь-яким вимогам, від невеликого блогу до комплексних рішень електронної комерції.

Масштабований

Використовуючи хмарну платформу Hetzner, Olvy надає можливість змінювати розмір віртуальних машин вгору та вниз без повторного налаштування сервера.

Сертифікований

Hetzner Online сертифіковано відповідно до DIN ISO/IEC 27001 – міжнародно визнаного стандарту інформаційної безпеки. Тому хмарні сервери Olvy встановлюються в дата-центрах сумісних з ISO 27001.

 

 

Чому керований хостинг від Olvy найкращий

Хмарний хостинг від Olvy індивідуально налаштований, надзвичайно оптимізований і надійно захищений

 

Technical Excellence

Технічна досконалість

Компанія Olvy завжди є лідером у веб-технологіях. Ми постійно впроваджуємо інноваційні рішення, які покращують веб-безпеку, продуктивність і системне програмне забезпечення для наших клієнтів. Ми не чекаємо, поки галузь хостингу наздожене новітні технології, такі як HTTP/3, TLS 1.3, компресія Brotli чи будь-які інші. Ми запроваджуємо їх на ранній стадії, що дозволяє нашим клієнтам отримати від них користь вже зараз.

Однак ми також розуміємо, що деяким клієнтам все ще можуть знадобитися застарілі версії програмного забезпечення, і ми можемо надати підтримку для будь-якої. Ось чому ми створили безпечне та сучасне системне середовище, яке відповідає найновішим стандартам безпеки, але при цьому враховує специфічні потреби цих клієнтів.

_

Повністю керований хостинг

Керований хостинг – це хостингове середовище, таке як cloud (хмарний) сервер, VPS або виділений сервер, яке належить виключно одному клієнту. Наша ексклюзивна команда технічних інженерів щоденно керує сервером, від початкового налаштування та оптимізації швидкості до щоденного обслуговування, резервного копіювання, моніторингу та аудиту.

Якщо Ви виявили будь-яку проблему, наша цілодобова служба підтримки негайно вживе заходів для її вирішення. Однак будьте впевнені, що ми прагнемо завчасно виявляти та виправляти проблеми ще до того, як Ви їх помітите, щоб Ви могли насолоджуватися досвідом безпроблемного хостингу.

Fully Managed Cloud Hosting

_

Web Performance Optimization

Оптимізація веб-продуктивності

Ми вважаємо, що продуктивність Вашого веб-сайту має вирішальне значення для успіху Вашого бізнесу. Тому наша команда експертів використовує професійні методи для оптимізації часу завантаження сторінок сайту, мінімізації ваги сторінки та часу відповіді сервера, що забезпечує блискавичну швидкість веб-сайту.

Наші послуги з оптимізації веб-продуктивності включають розширені механізми кешування, інтеграцію з CDN, оптимізацію конфігурації бази даних, та інші методи. Ми також проводимо регулярні аудити продуктивності, щоб гарантувати, що Ваш веб-сайт залишається швидким і ефективним, навіть якщо трафік зростає.

 

 


 

Головні офіси Olvy

 

Братислава, Словаччина

Bratislava, Slovakia

Olvy, s. r. o.

Venturska 277/16
811 01 Bratislava, Slovakia
Company No. 53482018
VAT No. SK2121399665

 

 


_

Зв’яжіться з нами 24/7

Ми тут, щоб відповісти на будь-які Ваші запитання

КОНТАКТУВАТИ

_